Magia Record Characters: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|'''[[Sana Futaba]]''' | |'''[[Sana Futaba]]''' | ||
|- | |- | ||
|style="width:20%;"|[[File:Magia-record-momoko-icon.png|100px|link=Momoko Togame]] | |||
|- | |||
|'''[[Momoko Togame]]''' | |||
|} | |} | ||
</onlyinclude> | </onlyinclude> |